Aralık 30, 2016 9:24 pm
Paykwik Kart Nasıl Satın Alabilirim?
3.25 (65%) 4 votes

İnternet üzerinden ilk defa sanal kart alanların en çok merak ettiği konulardan birisidir.Sanal kart satın almanın en ekonomik ve güvenli yolu olan BESAKART firması ise bu işlemi çok kolay yapabilirsiniz.Paykwik nasıl alınır ? Paykwik kart ödemesi nasıl yapılır?  gibi tüm sorularınızın cevabını sitemiz üzerinden bulabilir veya canlı destek üzerinden bu işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Paykwik satın almak için ne yapmalıyım?

Paykwik satın alma işlemleri için sayfamızı ziyaret edebilir dilerseniz müşteri hizmetlerimizle görüşerek satın alma işlemlerini hızlandırabilirsiniz.Resmi Reseller Bayisi  olan BESAKART firma bilgilerini aldıktan sonra para aktarım işlemlerinin ardından paywik pin kodu size gönderilecektir. Size verilen digital kodu aldıktan sonra alışveriş ve ödemelerinize başlayabilir güvenli alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Paykwik fiyatları

Paykwik fiyatları döviz kurlarına göre bazı zamanlar fiyat farklılığı yaratabilir.Bu nedenle döviz kurlarını sürekli takip etmenizde fayda var. Her bütçeye göre paketlerimizin olduğunu sizlere hatırlatalım. En az 10€ luk paketlerden birini seçerek satın alabilirsiniz.

Paykwik Karta Tekrar Bakiye Yüklenir Mi?

Hayır, paykwik kartlar tek kullanımlıktır.Besakart firmamızdan sanal kartınızı satın aldıktan sonra içerisindeki bakiye bitmesi durumunda müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek yeni pin kodu almanız gerekmektedir.Aldığınız bu digital numara ile tekrardan alışverişlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.