Aralık 28, 2016 8:18 pm

Besakart Farkı ile Paykasa Satın Al

Besakart Farkı ile Paykasa Satın Al
3.05 (60.97%) 165 votes

Ucuz paykasa konusunda besakart olarak fiyat konusunda oldukca iddalı olduğumuzu belirtmek isteriz. Tüm dünyada geçerliliği olan ve ülkemizde de kısa zamanda bir çok kişi tarafından kullanılmaya başlayan ön ödemeli kart olan ucuz paykasa’yı en ucuz fiyatlardan sitemizden satın alabilirsiniz. Paykasa satış siteleri oldukca artmaktadır.Ancak güvenilir ve resmi firmalardan satın almanız sizin ve paranızın güvenliği için oldukca önemlidir.Fakat besakart sizlere en uygun fiyat garantisi ile karşınıza çıkmaktadır. Ucuz Paykasa hizmeti sunmaktayız, ve bizden aldığınız ön ödemli sanal kart ile internet üzerinden online alışveriş yapabilir veya online oyunlara bakiye yüklemede kullanabilirsiniz.


Paykasa Kart Satın Alma İşlemleri

Paykasa satın almak için 2 farklı yöntem vardır.Havale veya eft ile anında paykasa kart satın alabilirsiniz. Bunu neden yapmalıyım diye düşünürseniz, paykasa sayesinde kredi kart bilgilerinizi 3. kişilerle paylaşmaz ve internet alışverişlerinizde güvenliğinizi korumuş olur ve internet üzerinden %100 güvenlir bir şekilde alışverişinizi tamamlarsınız.Paykasa, ilk olarak merkezi İngiltere’de bulunan bir ön ödemeli sanal karttır.İnternet sitelerinin çoğalmasından dolayı artık online alışveriş tercih edilmeye başlandı.Ancak güvenlik konusunda ön plandadır.Bizler besakart ekibi olarak alışverişlerinizde sizlerin güvenliğini düşünerek ön ödemeli sanal kart satınışının resmi bayiliğini alarak ucuz paykasa satış işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Euro (€) bazlı olarak satışı gerçekleşen paykasa kartı satın alarak dolandırıcılardan kurtulabilir ve alışverişlerinizde bilgilerinizi gizli tutabilirsiniz.


ucuz-paykasa-kart


Paykasa Satın Alırken İzlenmesi Gerekilen Yollar ?


  1. Şirketimize Giriş Yapın .
  2. Öncelikle satın alacağınız “ Paykasa Miktarını , Paykasa Fiyatları ” sayfamızdan belirleyin .
  3. Kart miktarı belirledikten sonra ,  Şirketimizde sağ altta bulunan ” Canlı Destek “ bölümüne bağlanın .
  4. Müşteri temsilcilerine satın alacağınız “ Paykasa Kart Miktarını ” belirtin .
  5. Kart miktarını belirtikten sonra sizlerle paylaşılan ” Hesap Numaralarına ” kart bedeli kadar havale gerçekleştirin .
  6. Havale işleminizi gerçekleştirdikten sonra hemen ” Ödeme Bildirimi Yapın ” kısa süre bekleyin .
  7. En geç  “ 5 dakika içerisinde “ Cep Telefonunuzu ve Mailinizi ” kontrol edin .
  8. Sisteme kayıt olduğunuz “ Cep Teleefonu ve Mail Adresinize ” satın aldığınız ” Pin Kodu ” gönderilecektir .

Paykasa satın alma işlemi oldukça kolay olan bir işlemdir ama  kurallar çerçevesinde ilerlerseniz kolay şekilde ” Paykasa ” satın alabilirsiniz. Kesinlikle aracı şirketlerden alışveriş yaparak kendinizi tehlikeye atmanızın bir anlamı yoktur . Bu sebeple şirketimiz üzerinden güvenilir şekilde alışverişinizi yaparak güven içerisinde Dünya’nın  bir çok ülkesinde  ” Paykasa ” ile ödeme yapabilirsiniz.


Günümüzde paykasa’nın kullanım alanları oldukca genişlemiştir.Ön ödemelerinizi yaptıktan sonra sizlere 16 haneli bir kod verilerek bu kod sayesinde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kodu almanızla birlikte sanal kartını aktif duruma geçerek online alışverişlerinizde ve online oyunlara bakiye yüklemede rahatlıkla kullanabilirsiniz.Artık alışverişlerinizde kredi kart bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmayacaksınız. Hayatınızı kolaylaştıran paykasa kartı satın almak için paykasa iletişim sayfasından bizlerle iletişim kurarak satın alabilirsiniz.


Paykasa Kart Satın Al Görseli


En Ucuz Paykasa Al

Bakıyorsunuz ki internet ortamında paykasa satışı yapan bir çok site bulunmaktadır. Bunlar bir çoğu güvenilir olmayan ve nadir bir kaç site de resmi bayliği olan paykasa siteleridir. Besakart olarak en güvenilir Paykasa satış sitesi  olarak sizlere hizmet sunmaktayız.Ucuz paykasa ve  en uygun paykasa karta satın almak için geç kalmayın.İnternet alışverişlerizde ödeme bilgilerinizi korumanız oldukca önemlidir.Ucuz Paykasa kart satışı yaparken %100 müşteri memnuniyetinide düşünerek ucuz paykasa satış işlemlerini kusursuz olarak yerine getirmekteyiz. Sizlere tavsiyemiz yeni nesil ön ödemeli kartlardan birisi olan paykasa kartı satın alarak güvenliğinizi korumakta geçikmeyiniz.