Aralık 28, 2016 11:20 pm

Paykasa Mobil Ödeme

Paykasa Mobil Ödeme
3.11 (62.11%) 123 votes

 Mobil Ödeme Nedir?

Mobil ödeme telefon hattınızdan sms ile online ödeme işlemini gerçekleştirerek anında paykasa kart satın alma işlemidir.Size verilen abone numarasını verilen sms numarasına göndermeniz dahilinde anında telefonunuza sms olarak 16 haneli paykasa kart kodu gelmektedir.Daha önceki yazımızda paykasa nasıl kullanılır başlıklı yazımızı okuyarak paykasa hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Güncel paykasa fiyatları için bu yazımızda tıklamanız yeterli olucaktır.Ancak teknik nedenlerden dolayı kısa bir süreliğine paykasa mobil ödeme sistemimiz devre dışıdır.Diğer ödeme seçenekleri ve paykasa satın alma işlemleri için sayfamızın sağ alt kısmındaki canlı destek departmanı ile iletişime geçebilir satın alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Turkcell hatta sahip olanların gönderdiği her SMS 50Kr (KDV ve ÖİV dahil), Vodafone hattına sahip olanların ise gönderdiği her SMS 41Kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilmektedir. TTNET hattına sahip olanlar için mobil ödeme servis ücreti 7979 numarasına gönderilen her mesaj için 50Kr’dur. Bilgilendirme mesajları ve Turkcell hat sahiplerine 7979’a gönderdikleri SMS’ler ücretsizdir. Mobil ödeme servisinin sunulabilmesi için üyelik kapsamındaki bilgilerinizin iş ortakları ile paylaşılması gerekmektedir.

 

paykasa-mobil-odeme