Aralık 28, 2016 9:11 pm

Paykasa Güvenilir Mi?

Paykasa Güvenilir Mi?
2.96 (59.15%) 117 votes

Online ödeme sistemlerinden birisi olan paykasa kart, online alışveriş tutkunlarının en sık kullandığı bir kart haline gelerek her geçen gün daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Fakat böyle bir sistem ne kadar güvenilir? BU konu hakkında sizleri bilgilendirmeden önce“ Paykasa Güvenilir mi ? ” sorusuna yanıt verelim.


Paykasa Güvenli mi ?

Günümüzde bir çok insan alışverişlerini internet üzerinden yaparak, alışveriş kefını daha konforlu ve rahat bir duruma getirmişlerdir.Kolay satın alma işlemleri, satın aldıkları ürünün kapılarına kadar gelmeleri herkesi dahada cazip bir duruma getirmiştir.Ancak bu tür işlemleri yaparken alışveriş sitelerine nedne kredi kart bilgilerinizi vererek kendi hesabınızı riske atmanıza artık gerek yok.Besakart ailesi olarak sanal kart satışlarında resmi bayiliğimiz vardır.Bizden paykasa kart satın alarak güvenilir bir şekilde satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Paykasa’nın Güven ile Alakalı Bir Kaç Maddesini Paylaşacak Olursak ; 

  1. 126 Bit SSL Güvenlik Duvarı ile şifrelenip korunmaktadır.
  2. Kimlik bilgisi talep edilmez  ve tüm bilgiler yurt dışı odaklı depolanmaktadır .
  3. Yılların tecrübesi ile ” Teknik Ekip ” güvenilir bir hizmet sunmaktadır .
  4. Kullanıcı ” Kod “ paylaşımı yapmadığı taktirde , kodun bozulması imkansızdır.

paykasa-kart-guvenilir-mi


Paykasa Güvenilir mi ?” sorusuna yanıt arıyorsanız.Evet paykasa güvenilir bir ön ödemeli karttır.Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan güvenli bir şekilde online alışveriş işlemlerinizde kullanabilceğiniz ön ödemli sanal kart olmasının bir çok ayrıcalıkları bulunmaktadır.Ancak çok dikkat etmeniz gerekenlerden biri ise resmi paykasa bayisinden paykasa satın almanız gerekmektedir.


Önemli: Bayi sorgularken siteadi.com yani besakart.com şeklinde (www) ve (http://) olmadan sorgulamanız gerekmektedir.