Kasım 28, 2015 5:04 pm 2 Comments

Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları
3.06 (61.18%) 1815 votes

Türkiye’nin en ucuz fiyatlarına sahip olan firmamızdan dilediğiniz gibi alışveriş yapmak ve ödemelerin daha tutarlı olmasını sağlamak çok daha kolay. Uzun zamanların profesyonel deneyimi ile müşterilerine hizmet veren firması olarak Euro değerinde satışını yaptığımız Paykasa kartlarda en ucuz fiyatları müşterilerimize sunmaktayız. Alışverişlerin en keyifli hale gelmesini sağlamak ve beklentileri daha fazlasıyla karşılamak adına sürekli olarak yeniliklere girdiğimiz firmamızda, Paykasa fiyatları konusunda müşterilerimize en uygun fiyat seçeneklerini sunuyoruz.

Şirketimiz ” Türkiye Resmi Satış Şirketi ” Olduğundan Dolayı Sizlerden Komisyon Talep Edilmez

Kolay alışveriş ve güvenli sonuçlar için ön ödemeli kart kullananların tercih ettiği sitemizde, Euro kurlarına göre güncellenen fiyatlar sayesinde yüksek ödeme yapmanıza gerek kalmadan değerinde paykasa satın alma kolaylıklarına sahip olacaksınız. Alanının en çok tercih edilen ismi olarak daima müşterilerimizin yanında olduğumuzu hissettirmek ve sanal alışverişlerde güvenliği temin etmek adına en ucuz paykasa fiyatları ile verdiğimiz desteklerin daha kaliteli hale gelmesinde yardımcı olmaya devam ediyoruz.


En Çok Tercih Edilen ” Paykasa Kart Fiyat Listesi ” Aşağıda Yer Almaktadır


Kart Tipi Miktarı Fiyatı
Paykasa Kart 10 € 50 TL
Paykasa Kart 30 € 140 TL
Paykasa Kart 50 € 230 TL
Paykasa Kart 80 € 360 TL
Paykasa Kart 100 € 450 TL
Paykasa Kart 250 € 1.100 TL
Paykasa Kart 500 € 2.180 TL
Paykasa Kart 1.000 € 4.360 TL

Online destek ile kart kullanımı ve fiyatları hakkında öğrenmek istediğiniz tüm detayları en net şekilde yanıtlayarak sizlere çok daha keyifli alışveriş yapmanızda yardımcı oluyoruz.


Neden Bizden Paykasa Satın Almanız Gerekmektedir ?

  1. Şirketimiz ” Resmi Satış Şirketi ”  olduğundan dolayı
  2. Fiyatlarımızın “ Komisyonsuz ” şekilde olduğundan dolayı
  3. Kimlik bilgilerinizin istenmemesinden dolayı
  4. 7/24 Canlı Destek Hizmeti sunulmasından dolayı
  5. 9 yıldır bu sektörde ciddi anlamda tecrübeli olmamızdan dolayı.

ve yazmakla bitmeyecek bir çok özelliğe sahip olan ” Besa Kart A.Ş ” olarak sizlere güvenilir kart satış hizmetini sunmaktan gurur duymaktayız  .


İstediğiniz gibi bir alışveriş, aradığınız gibi kolaylıklar ve daha fazlasına ulaşmanın en pratik yöntemleriyle ön ödemeli kart satışlarında uygunluk ölçüsünü elden bırakmadan sizlere destek olan firmamız, en ucuz paykasa fiyatları konusunda sektöründe bilinen ve tercih edilen isimlerden biridir. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak, aradığınızı bulmak ve en iyi hizmetlerden yararlanarak alışverişinizi keyifli hale getirmek için sitemizi tercih etmenizi öneriyoruz.

Güvenilir, hızlı hizmet ve uygun fiyat ayrıcalıklarıyla sizlere sunduğumuz hizmetlerimizi değerlendirmeden alışveriş yapmaya başlamamanızı öneriyoruz.

İstediğiniz her an kolaylıkla ulaşabileceğiniz web sitemizde, en ucuz paykasa fiyatları ile dilediğinizden daha fazlasını elde etmenin kolaylıklarını yaşayacaksınız. Sürekli güncel, her zaman en düşük fiyatlar ve güven odaklı çalışmalarımızla müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıkları yerinde değerlendirmek ve alışverişi daha keyifli hale getirmek için Paykasa satış sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kart kullanımı, kart satın alma ve fiyatlarımız hakkında öğrenmek istediğiniz tüm detaylar için canlı destek sayfamızı ziyaret edebilir, alışverişinizde beklediğinizden çok daha fazlasına en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.