Aralık 29, 2016 1:26 am

Paykasa Bayilik Başvuru

Paykasa Bayilik Başvuru
3.02 (60.43%) 139 votes

Merhabalar, paykasa bayilik almak istiyorsanız doğru adrestesiz.Diğer blog siteleri ve resmi olmayan sayfalara iletişime geçerken dikkat etmenizde fayda var.

Gelelim asıl konuya ”paykasa bayiliği” almak için ne yapmanız gerekmektedir? Sadece Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek bayilik satın alabilirsiniz.

 

Not: Paykasa reseller hesabı alabilmeniz için gerekli şartlar:

1 aylık satış hacminiz en az 10.000 Euro ile 49.999 Euro arasında olmalıdır.Eğer şirketiniz KKTC sınırları içerisinde ise sub-reseller alabilirsiniz. Lütfen sub-reseller bayiliği alabilmeniz için yazımızın devamını dikkatlice okumanız gerekmektedir.

1 aylık satış hacminiz 50.000 Euro yada daha üstünde bir rakam ise ve Avrupa Ülkelerinden birinde şirketiniz var ve oradan hizmet ediyorsanız müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek bize ulaşmanızı rica ederiz.

Paykasa Bayi Başvurusu

 

Doğrulama Kodu

Besakart tarafın’dan istenilen Bilgiler.

  1. Adınız Soyadınız:
  2. Adres:
  3. Şehir:
  4. Ülke:
  5. Kimlik veya pasaport numaranız:
  6. Doğum Tarihi (gün/ay/yıl):
  7. Şirketiniz hangi ülkede bulunmaktadır?
  8. Web siteniz:

Paykasa kart satın alma işlemlerinin dışındaki  sorularınız Müşteri Temsilcilerimiz tarafınca 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır, ancak bizimle iletişime geçmeden önce  Paykasa yasal uyarı sayfasını incelemenizde fayda var.Paykasa kullanımı Türkiye Cumhuriye yasalarına uygun bir ön ödemeli sanal karttır.Satın almak ve kullanımda herhangi bir sakınca kesinlikle yoktur. www.besakart.com Türkiye’de hizmet veren Resmi Paykasa Bayisidir.