Temmuz 6, 2016 4:36 pm
Jeton Kart Bozdurma
4.33 (86.67%) 15 votes

Jeton kart bozdurma; son dönemlerde en çok kullanılan güvenilir ödeme yöntemlerinden biri olur hale geldi.Peki nedir bu jeton kart bozdurma?Yazımızın devamında bu konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Jeton kartlarının en önemli özelliklerinden biri ise aldığınız mikar kadar kullanım vardır.Yani jeton kartlar tek kullanımdır.Bir kez aldığınız jeton kartın üstüne extra bakiye eklemesi yapılmamaktadır.

Jeton kart sistemi bu şekilde çalıştığımdan dolayı tamamen güvenilir bir ödeme sistemidir.Jeton kart ile yapacağınız tüm alışverişler tamamen güvenilir olduğunun altını çizeriz.Hiçbir şekilde jeton kart sahibinin satın alma geçmişi ve diğer işlemlerle alakalı bir geçmiş tutulmamakta ve %100 gizliliğe önem gösteren ödeme çeşididir.

Jeton Kart Bozdurmak için Ne Yapmalıyım?

Elinizdeki jeton kart bakiyesini etkisiz hale getiriyoruz. Sonrasında ise jeton kart bakiyeniz kadar olan miktarı TL olarak sizin hesabınıza gönderiyoruz.Üstelik bu işlemleri dilediğiniz para cinsinden yapmanız mümkündür.Sayfamızın sağ alt tarafında bulunan canlı destek departmanından destek alarak jeton kart bozdurma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.