Kasım 29, 2016 12:04 am
Ucuz Güvenli Astropay Satın Al
3.53 (70.67%) 15 votes


Astropay Kart Satın Almak için En Doğru Adreste Olduğunuzdan Emin Olabilirsiniz  , Şirketimiz ” Astropay ve PaykasaTürkiye Resmi Satış Şirketidir .


Astropay Kart Nedir  ve Ne işe Yarar ?


Astropay Card, son zamanlarda bir çok web sitesinde online ödemelerde kullanılan ön ödemeli kartlardan biri olmuştur . Üstelik kolay satın alınması ve kolay kullanımıyla kullanıcıların ” dolandırılmasını ” ortadan kaldırarak kullanıcıların güven içerisinde ödeme yapmasını sağlamayı başarmıştır . Astropay hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız Astropay Nedir sayfamıza geçerek detaylı bilgiler edinebilirsiniz.


Astropay Nasıl Kullanılır ?


Astropay satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra sizlere “ Harf ve Rakamlardan “ oluşan bir “ Pin Kod “ teslim edilecektir . Satın aldığınız 256 Bit SLL ile şifrelenmiş bu ” Pin Kodu ” ile geçerli olduğu bütün ” Alışveriş ve Oyun Portallarında ” ödeme seçeneği olarak ” Astropay “ seçtiğinizde açılan kutucuğa satın aldığınız pini girdiğinizde “ Onayla ” butouna basmanız yeterli olacaktır .


 Kısa Sürede Astropay Satın Alma İşlemi


  1. Şirketimize Girin.
  2. Kart miktarı belirlemek için “ Astropay Fiyatları ” sayfamıza girin.
  3. Miktarınızı belirleyin ve Canlı Destek departmanımıza bağlanın .
  4. Satın alacağınız “ Astropay Miktarını ” belirtin
  5. Ödeme yapacağınız ” Bankayı ” seçin.
  6. Havalenizi gerçekleştirin .
  7. Ödeme bildirimi yapın .
  8. Kodunuzu teslim alın .

yukarıdaki maddelere uyduğunuz taktirde kısa süre içerisinde “ Astropay Kart “ sahibi olabilirsiniz ve güvenli ödeme yapmaya başlayabilirsiniz.


 Astropay Satın Alma İşleminde Kullana Bileceğiniz Bankalar Aşağıda Yer Almaktadır .

 


Kullanılan Banka Hesap Numarları


Astropay Nasıl Satın Alınır? ( İlk Kez Astropay Satın Alacaklar İçin )


Astropay satın alma işlemleri için öncelikle sayfamızın sağ alt kısmındaki “Canlı Destek ” departmanı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.  Eğer satın alacağınız “ Astropay Kart Miktarını ” hala belirlemediyseniz ” Astropay Fiyatları ” sayfamıza girerek satın alacağınız kart miktarını kısa süre içerisinde belirleyebilirsiniz.  . Kart miktarınızı belirledikten hemen sonra şirketimizde bulunan ” Canlı Destek ” departmanına geçerek  satın alacağınız “ Astropay Kart Miktarını ” belirtin ve hangi “ Banka “ ile ödeme yapacağınızı belirtin . Ödeme işleminizi gerçekleştirdikten hemen sonra ” Ödeme Bildirimi ” yapın ve kısa süre içerisinde “ SMS ve Mail ” yoluyla satın aldığınız “ Astropay Pin Kodunuzun ” size teslim edilmesini bekleyin . Bu işlem maksimum ” 5 Dakika ” içerisinde gerçekleşecektir .