Kasım 28, 2016 11:17 pm
Astropay Nedir ve Nasıl Kullanılır ?
4.58 (91.67%) 12 votes

 


İnternet üzerinden kişisel bilgilerinizi paylaşmadan ” Ürün Satın Almak veya Online Oyunlarda Bakiye ” yüklemek amacıyla kullanılan ön ödemeli  kart olan”  Astropay Kart Satışı ” Artık  Türkiye’de ” yasal ”  olarak gerçekleşmektedir.


Astropay Kart Nedir ?


İnternet üzerinden yapılan ödemelerin bir çoğunda karşınıza çıkan ” Astropay “ ön ödemeli kart olarak kullanılmaktadır . Yurt dışı ve yurt içi ödemelerde tamamen güvenli ödeme yapmak adına kullanılan ” Astropay “ artık zamanla kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir kart sistemi haline gelmeyi başarmıştır . Astropay  sizlerinde bildiği üzere ” Soyut ” bir kart sistemidir ” 19 adet sayı ve karakterin ” birleşimiyle şifrelenmiş bir kart sistemidir . Ödemelerinizde sizlere verilen ” Pin Kodunu ” ödeme yapacağınız ekrana girerek “ Ödemeyi Onayla ” butonuna basmanız yeterli olacaktır .astropay-kart-nasil-kullanilirAstropay Kart Nasıl Kullanılır ve Ne İşe Yarar ? 


Çok azda olsa bazı kullanıcılarımız tarafından “ Astropay “ kullanımı hakkında bilgi sahibi olmadıklarını gördük ve bu durumun önüne geçmek adına , sizler ile küçük çaplı bilgi paylaşımı yapalım dedik . Astropay kart kullanımı oldukça basit olduğundan emin olabilirsiniz ve ” Kredi Kartı “ kullanımından daha kolay kullanıma sahip olduğunu söyleyebiliriz .

 # Astropay Adım Adım Kullanımı

 1. Öncelikle “ Astropay ” ile ödeme yapacağınız şirketin ” ödeme sayfasına ” girin.
 2. Ödeme seçeneğini ” Astropay ” olarak belirleyin .
 3. Sonrasında şirketimizden satın aldığınız “ Astropay Kart Pin ” kodunu açılan kutucuğa girerek ödemeyi onaylayın.
 4. Sonrasında ” Sayfayı Yenileyin ” ödemenizin kısa sürede aktif olduğunu göreceksiniz .

Yukarıdaki “ önerileri ” dikkate alarak ” Astropay Kullanırsanız ” kısa sürede astropay kullanımını öğrenebilirsiniz . Kesinlikle kullanımı oldukça basittir ve hiç bir şekilde sorun yaşamanız söz konusu değildir.


# Astropay Kart Kullanım Videosu Aşağıda Yer Almaktadır  #
Astropay Kart Nasıl Satın Alınır ?


Oldukça  güvenli ve kolay kullanıma sahip olan “ Astropay  Kartı ” şirketimiz üzerinden ” çok kolay ve kısa sürede ”  satın alabilirsiniz .


 # Astropay Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır ? 

 • Öncelikle şirketimizin “ Astropay Fiyatları ” sayfasına giriş yapmanız gerekmekte.
 • Öncelikle Astropay fiyatları sayfamızdan sizlere gerekli olan “ Astropay Kart Miktarını ” belirleyin .
 • Sonrasında şirketimizin sağ alt kısmında bulunan ” Canlı Destek ” bölümüne bağlanın ve ” Müşteri temsilcilerimiz ” ile irtibata geçin .
 • Satın Alacağınız “ Kart Miktarını Belirtin ” ve sonrasında hangi banka ile ödeme yapacağınızı seçin .
 • Belirlediğiniz ” Banka Hesabımıza ” kart bedeli kadar ödemenizi gerçekleştirin .
 • Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra ” Ödeme Bildirimi ” yapın .
 • Astropay Kartı teslim alacağınız yolu seçin ; Sms veya Mail yolu olarak iki farklı şekilde ” Kod ” teslimi yapılmaktadır .
 • Sonrasında en geç “ 5 dakika ” içerisinde kodunuz size teslim edilecektir .

yukarıdaki maddeleri dikkate alarak ” satın alma işleminizi ” gerçekleştirirseniz kısa süre içerisinde ” Astropay Kart ” satın alabilirsiniz.