Kasım 28, 2015 5:02 pm 3 Comments

Paykasa Nedir ?

Paykasa Nedir ?
3.19 (63.76%) 303 votes

Alışveriş dünyasında en çok tercih ettiğiniz alanlar hangileridir? Daha çok reel alışveriş mağazalarından mı yoksa internet üzerinden alışveriş yapanlardan mısınız? Eğer cevabınız “internet alışveriş mağazaları” ise bu makalemiz sizi de yakından ilgilendiriyor. Sanal alışverişi rahatlatmak ve ödemeleri yaparken güven içinde kalmak için etkili bir yöntemi sizlere sunarken, yeni nesil alışveriş dünyasının yeniliklerini de yerinde yakalamanızı sağlayacağız. Tüm bunların ödeme yöntemleri çerçevesinde daha basit hale geldiğini söyleyerek Paykasa kart ile tanışmanıza yardımcı olacağız. Paykasa kart, ön ödemeli kart tiplerinden biridir. Yine diğer kartlar gibi tek sefer kullanım hakkı sunan ve kullanıldıktan sonra kendini imha eden bir yapıya sahiptir. Bu da alışverişinizi yaptıktan sonra yeniden sizin adınıza alışveriş yapılmasını engellemektedir.


Paykasa Kartın Özellikleri Nelerdir ? 

 1. Tek kullanımlık olması
 2. Kimlik bilgisi tutmaması.
 3. 126 Bit SSL Güvenlik Sertifikası
 4. Kolay kullanıma sahip olmaları.
 5. Bir çok ülkede geçerli olması.
 6. Dolandırılma riski olmaması.
 7. Alışverişlerde kazançlı olması

Yukarıda ” Paykasa Kartın ” insanları ilgilendirecek bir kaç özelliğinden bahsettik ve ciddi anlamda kullanıcıları ” Direkt “ olarak ilgilendirecek özellikler yukarıda yer almaktadır . Zaten kullanıcıların bir çoğunun tek istediği “  güven ve kolay kullanım ” bu iki özelliğinde en kaliteli şekilde “ Paykasa’da “ yer aldığını görmekteyiz .


paykasa-kart-destek


Paykasa Kart Nedir ?

Paykasa, kredi kartı, EFT, banka havalesi ya da mobil ödeme ile alışveriş yaparken istenen kişisel bilgilere gerek duymayan bir özelliğe sahiptir. Bu nedenle kullanıcılar istedikleri gibi alışveriş yaparken bilgilerinin farklı yerlerde paylaşılması durumu ile karşı karşıya kalmazlar. Alışveriş öncesi ve sonrası rahatlığın en güzelini sunan ve kullanıcı için en iyi alternatifleri bir arada toplayan Paykasa, ön ödemeli kartlar arasında en çok kullanılan ve önerilen kartlardan biridir.


paykasa-dergi


Paykasa’nın Diğer Ödeme Yöntemlerine Göre Avantajları Nedir ?

 1. Paykasa yıllardır bu sektörde olması .
 2. Kullanıcıların isteklerini anında yerine getirmesi .
 3. Güvenlik konusunda bir çok karttan  daha güvenilir olması .
 4. 7/24 Saat aralığında ” Canlı Destek Hizmeti ” sunulması .
 5. Dünya’nın %50‘sinden fazla bir kısmında kullanılması .
 6. Alışveriş yaparken kullanıcılara kazandırması .

Yukarıdaki özellikleri dikkate aldığımızda ve tarafsız şekilde karşılaştırdığımızda ” Paykasa’nın ” açık ara ile diğer kart sistemlerine fark attığını görmekteyiz . Kullanıcılarımızı analizlere tabi tuttuğumuzda kullanıcıların bir çoğu ” Paykasa’dan ” oldukça memnun olduklarını sürekli olarak dile getirmektedirler.


Tüm bu özellikleri bir arada yakalamak isteyenlere özel bir alternatif olan ön ödemeli kart, beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olmanızı sağlayacaktır. Keyifli alışveriş, alışveriş sonrası güven ve daha fazlasına sahip olmanın ayrıcalıklarıyla Paykasa kart satışını sizlere sunduğumuz web sitemizi ziyaret ederek yenilikler hakkında ve fiyatları hakkında kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet, hizmette kusursuzluk anlayışı ve daha fazlasını arayanlara en iyi seçenekleri sunmaya devam ediyoruz.