Kasım 28, 2015 5:03 pm

Paykasa Nasıl Kullanılır?

Paykasa Nasıl Kullanılır?
5 (100%) 7 votes

Ön ödemeli kart kullanımı genel olarak aynıdır. Yapı olarak birbirlerine benzerlik gösteren ön ödemeli kartlar, özel PİN kodu ile tasarlanmış ve tek kullanıcının kullanımına açık olan kartlardır. Bu nedenle kullanım noktasında Paykasa kart hakkında da çok farklı şeyleri söylemeye gerek kalmayacaktır. Alışveriş öncesinde toplam miktarı belirledikten sonra bayilik sitesini ziyaret ederek ihtiyacınız kadar kart satın aldıktan sonra alışveriş yaptığınız siteye giriş yaparak ilgili alana PİN kodunu girmeniz yeterli olacaktır. Paykasa nasıl kullanılır detaylarıyla ilgili bilgi almak ve kullanımı kolaylaştırmak için sitemizin canlı destek sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Gerekli bilgi ve açıklamalara hakim olan personelimizden destek alarak kolay kullanım sonrası alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilir, ödemelerinizi çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Öncelikle Görseller ile Paykasa Kullanımını Anlatmak Gerekirse ;


# Birinci Görselde Gördüğünüz gibi ” Finansal İşlemlere ” Tıklamanız gerekmektedir. 


paykasa-nasil-kullanilir1

Yukarıdaki görselde ödeme yapmanız için ” Finansal İşlemlere ” tıklayıp ” Para Yatırma Sayfasına ” geçiş yapmanız yeterli olacaktır.


# İkinci Görselde ” Ödeme Yöntemlerinin Olduğu  Ödeme Sayfasını ” Görmektesiniz .


paykasa-nasil-kullanilir2

Yukarıda gördüğünüz gibi ” Ödeme Sayfasından “ ödeme seçeneği olarak ” Paykasa’yı “ seçerek ödeme yapa bastığımızda ,  Aşağıda açılan kutucuğa satın aldığınız “ Paykasa Pin Kodunuzu ” girerek göndere bastığınızda ”  anında  ” ödemeniz onaylanır .Paykasa Kart Kullanım Videosu Aşağıda Yer AlmaktadırPaykasa Kart Nerelerde Geçer

Kredi kartı, banka havalesi, EFT ya da mobil ödeme yöntemlerinden birini kullanırken çok fazlasıyla sorulan sorulara cevap vermeye gerek bıraktırmayan Paykasa kart ile hızlı alışveriş yapmanın keyfine varacaksınız. Dilediğiniz zaman konuyla ilgili en geniş bilgileri bulabileceğiniz web sitemizden güven içinde alışverişinizi tamamlayarak aradığınız kolaylığa ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm detaylardan çok daha fazlasına yer verdiğimiz paykasa kart satış sitemiz ile alışverişinizde esnek ve güvende kalmanın ayrıcalıklarına sahip olacaksınız. Yenilikleri, ayrıcalıkları ve kapsamlı geçerlik alanlarıyla dilediğiniz zaman alışveriş dünyanıza rahatlık getirecek kart sayesinde ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde temin etme kolaylıklarına sahip olabilirsiniz.


Paykasa Kart Nerelerde Geçer


Sanal alışverişlerin rahatlamasını ve güvenli hale gelmesini sağlayan Paykasa kart ile istediğiniz her yerden alışveriş sitelerine, online oyun sitelerine, uygulama ve internet hizmetlerine erişim sağlayarak ödemelerinizi basit birkaç işlem sonrasında gerçekleştirerek keyfinize bakabilirsiniz. En iyi alışveriş kolaylıkları ve daha fazlasını arayanlara kaliteli hizmetlerle alışveriş dünyasına renk getirmeye devam ediyoruz.