Aralık 31, 2016 3:29 pm

Paykasa Avantajları

Paykasa Avantajları
2.98 (59.69%) 128 votes

İnternet üzerinden alışveriş yapan herkes tüm işlemlerini güvenle yapmak ister. Son zamanlarda oldukca popüler olan paykasa avantajları dikkat çekmekte. Paykasa faydaları, özellikle günümüzde oldukca işe yarar oldu. Sanal oyun siteleri ve paykasa geçen siteler de kullanılan paykasa kart ile oldukca güvenli bir ödeme istemine sahip olabilirsiniz. Yeni ön ödemeli kart sistemlerinden olan paykasayı dilerseniz size daha detaylı anlatalım.

Paykasa avantajları ve faydalarıyla kalmıyor üstelik tüm alışverişlerinizde tamamen gizliliğe dayalı bir sistemle en güvenilir ödeme sistemi olmayı başarmaktadır. Paykasa kart satın alma işlemleri için herhangi bi kredi kartı yada banka hesabınızın olmasına gerek yok. Dilerseniz bankamatikten dilersenizde havale ve eft yoluyla digital paykasa kart numaranızı dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.Euro bazlı olarak satışa sunulan paykasa ile tüm alışverişlerinizde kimlik bilgilerinizi %100 korumaktasınız.

Son zamanlarda paykasa bayisi altında bir çok firma paykasa kart satışı ile ilgilenmektedir.Paykasa bayi doğrulaması yapmadan kesinlikle paykasa kart almanızı tavsiye etmemekteyiz.Türkiye’de resmi olarak bayiliği olan BESAKART güvencesiyle tüm sanal kart satın alma işlemlerimizi sayfamız aracılığıyla alabilirsiniz.Dilerseniz oyun sitesindeki hesaplarınıza para yükleyebilir, dilersenizde paykasa pin kodunuzda kalan parayı nakite çevirebilirsiniz.Yani paykasa nakite çevirme işlemini tamamlayabilirsiniz.