Paykasa Kodu Doviz Kuruna bağlıdır

Paykasa’nın Sürekli Fiyat değiştirmesinin sebebi; Kod’un Euro Kuruna paralel olarak çalışmasıdır. yalnız şunu unutmayınki Paykasa Euro kuruna paralel olarak, fiyatlarımız arttığında, sitenize yatırdığınız para miktarıda artmaktadır. Fiyatlarımız düşüyorsa sitenize yatırdığınız para miktarı düşmektedir. yani bu durumda kur farkı her ne kadar yükselsede sizleri etkilemiyecektir.

Kur Yükselse dahi bunu farketmezsiniz.

EPAY; Euro 3.20 iken’de 10 euro paykasa‘yı aynı fiyat 40 TL’den satmaktadir aşağida görsel olarak belirttiğimiz gibi hiçbir şekilde kur bazındaki zararını müşteriye yansıtmaz. güncel kur fiyatlarını buradan takip edebilirsiniz.

Paykasa’nın Sürekli Fiyat değiştirmesinin sebebi; Kod’un Euro Kuruna paralel olarak çalışmasıdır. yalnız şunu unutmayınki Paykasa Euro kuruna paralel olarak, fiyatlarımız arttığında, sitenize yatırdığınız para miktarıda artmaktadır. Fiyatlarımız düşüyorsa sitenize yatırdığınız para miktarı düşmektedir. yani bu durumda kur farkı her ne kadar yükselsede sizleri etkilemiyecektir.Paykasa’nın Sürekli Fiyat değiştirmesinin sebebi; Kod’un Euro Kuruna paralel olarak çalışmasıdır. yalnız şunu unutmayınki Paykasa Euro kuruna paralel olarak, fiyatlarımız arttığında, sitenize yatırdığınız para miktarıda artmaktadır. Fiyatlarımız düşüyorsa sitenize yatırdığınız para miktarı düşmektedir. yani bu durumda kur farkı her ne kadar yükselsede sizleri etkilemiyecektir.Paykasa’nın Sürekli Fiyat değiştirmesinin sebebi; Kod’un Euro Kuruna paralel olarak çalışmasıdır. yalnız şunu unutmayınki Paykasa Euro kuruna paralel olarak, fiyatlarımız arttığında, sitenize yatırdığınız para miktarıda artmaktadır. Fiyatlarımız düşüyorsa sitenize yatırdığınız para miktarı düşmektedir. yani bu durumda kur farkı her ne kadar yükselsede sizleri etkilemiyecektir.